2009. április 6., hétfő

Egy minta - egy focicsapatnyi színvilágban

Rozinak hála, sokkal jobban olvasható mintákat tudtam készíteni, ő szólt, hogyan állítsam át a programot a normális delicára. Szóval köszönöm még egyszer, Rozi!!! (Én észre sem vettem, hogy van ott opció, mert úgy általában ész nélkül, add uramisten, de mindjárt módon teszek mindent... aztán meg tessék, itt az eredménye. Vagyis ott volt...)












2009. április 3., péntek

Sivatagi rózsa (Rose in the desert)

Gyorsan összehoztam ezt, hogy meglegyen a mindennapi fíling... nehogy má' elvonási tüneteim legyenek!! Nagyon várom a húsvétot, meg egy hosszabb pihenőt, hogy összehozhassak egy nagyobb projektet. Az agyam tele van ötletekkel, a dobozom tele van gyöngyökkel, valaki adhatna egy vagon időt is hozzá... na, mindegy, ha nyugdíjas leszek, lesz időm. De akkor meg már vak leszek, mint egy bányaló. Circulus vitiosus... :-)))

Peyote-minta több szólamra (Peyote pattern in various colours)




2009. április 2., csütörtök

Tyúklábminta Kandynak!!!!!!!!!!!!!!


Kandy említette, hogy jó lenne már egy kis bogyózható tyúklábminta is... Aszonta, csak viccel, de tök jó ötletet adott, nélküle eszembe sem jutott volna tyúklábmintát peyote-tal.... Hát, ennél jobbat nem tudtam kihozni belőle... na és pláne nem tudom, hogy bogyózható-e... talán, ha elég nagy a bogyesz. Kandy, te ebből úgyis kihozod a legjobbat!!! :-))))) Remélem, van még egy pár ilyen jó ötleted!!!!!

2009. április 1., szerda

3x6 petty...

Amikor elkészült, először egy pizsama jutott az eszembe, majd a bárányhimlő... Nem, nem vagyok pszichopata, ááááááááá dehogyis!!! Ja, és van egy újabb minta is: